2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis

Apie Turkijos įdomybes

Kadangi turkaitės ir turkės labai mėgsta apkalbinėti, šio nesektino pavyzdžio įkvėpta norėčiau papasakoti keltą pastebėtų smulkmenų iš moteriškų aprangos ir savęs priežiūros temų pagvildenti. Pradėsiu nuo makijažo, dažniausiai jo arba nebūna visai arba jis mano nuomone būna kiek ryškokas ir kas be ko būtinai su ryšikiu rožiniu lūpdažiu. Niekaip negaliu suprasti ką tokio gražaus merginos ir moterys randa ryškiai rėkiančiose lūpose, man kiekvieną kartą jas matant taip ir norisi pasakyti, kad tik mano močiutė dažosi tokia gražia rožine spalva... Dar juo labiau jos mėgsta šviestinti plaukus, bet ironiška, kad juodi kaip angliukai antakiai nesudaro bendro vaizdo, taigi tos turkiškos dažytos blondinės labiau atrodo kaip su perukai, o jei dar su rožiniu lūpdažiu man primena rusaites atvažiavusias čia užsidirbti savo kūnu.
Kitas svarbus akcentas yra BŪTINAI juodai apvestos akys, dėl to gal nesiginčysiu, rudaakės visai puikiai išrodo, bet tarkim kai mane padažė vestuvems iš to turkiško grožio suvokimo ir man juodai apvedė akis ir mano manymu jos tapo kažkokios lyg mažesnes lyg kažkokios ne tokios, o gal dėl to, kad pas mus tai nė kiek nemadinga.
Kitas ryškiai pastebėtas bruožas - VIOLETINĖ spalva tiesiog klesti ir jų isitikinimu tai viena geriausių spalvų tinkančių dažytoms turkiškoms blondinėms. O man asmeniškai violetinė spalva asocijuojasi su senmergėmis ir laidotuvėmis...
Grįžtant prie pasigražinimo, reta turke turi ilgus nagus, darau prielaidą, kad tai susiję su religijos suformuota kultūra ir ilgi nagai jiems asocijuojasi su nesvarumais, nagų dailė manyčiau atrasta tik didžiuosiuose miestuose.
O kas dar man krenta i akis jų pomėgis nešioti sportinius batelius prie visko... vat tokios tos turčiankos :)

Komentarų nėra: