2010 m. spalio 12 d., antradienis

Turkijos Lietuviams

Štai pagaliau turime pirmuosius iniciatyvos žingsnius Turkijoje kuriant Turkijos Lietuvių bendruomenę. Prašau visų, kuriems aktualu atsiliepti į šį kreipimąsi ir prisidėti, kuriant Lietuvių bendruomenę Turkijoje. 


 
Mieli Lietuviai Turkijoje,

Sveikinamės su jumis iš saulėtosios Turkijos. Gyvenime taip jau nutinka, kad būdami Lietuvos piliečiais esame nubloškiami į tolimus kraštus. Šiuo kreipimusi norime atkreipti Jūsų dėmesį į iniciatyvą suburti Lietuvos bendruomenę Turkijoje.

Nors daugumai ši tolima šalis tapo atostogų stotele, tačiau, kai kuriems Jūsų ši šalis tapo antraisiais namais. Tikimės, kad su jūsų entuziazmu ir pagalba sukursime stiprią bendruomenę, kuri padės burti tautiečius, teiks pagalbą naujai atvykusiems lietuviams, skatins tautiškumą bei stiprins Turkijos ir Lietuvos bendradarbiavimą, kultūrinius ryšius bei garsins Lietuvos vardą.

Šiandieną žengiame mūsų pirmuosius žingsnius, todėl nuoširdžiai jūsų prašome atsiliepti į mūsų kreipimąsi: atsiųskite savo kontaktus (vardą, pavardę, e- pašto adresą, nurodykite miestą Turkijoje, kuriame gyvenate). Taip pat galite pasidalinti savo idėjomis ir pasiūlymais. Laukiame jūsų laiškų:

turkijoslietuviai@gmail.com
lina@turkijoslietuviai.lt
giedre@turkijoslietuviai.lt
Jūsų kontaktai reikalingi tik komunikicijai, be jūsų sutikimo jie nebus perduodami trečiosioms šalims, taip pat Lietuvos Ambasadai Turkijoje ar kitoms institucijoms Lietuvoje.

Komentarų nėra: